48" Samsung QE48S90H
Screen size and resolution
Diagonal 48 " (121.92 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
TV width 106.93 cm
TV height 61.99 cm
TV depth 3.96 cm
TV weight 10.6 kg
Height without stand 61.99 cm
Depth without stand 3.96 cm
Base width / leg spacing 36.6 cm
Package width 120.2 cm
Package height 74.8 cm
Box depth 14.3 cm
Package weight 16.5 kg
VESA mounting 300×200
Colour
Colour Black, Silver
Audio
Speaker performance 40 W
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 230 W
Typical power consumption 62 W
Code:  WR173i3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 48" Samsung QE48S90H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" Samsung QE48S90H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" Samsung QE48S90H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48" Samsung QE48S90H