48" Samsung QE48S95H
Screen size and resolution
Diagonal 48 " (121.92 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 4 ×
TV width 106.93 cm
TV height 68.59 cm
TV depth 26.52 cm
TV weight 12.5 kg
Height without stand 61.99 cm
Depth without stand 3.96 cm
Package width 120.2 cm
Package height 74.8 cm
Box depth 14.3 cm
Package weight 17.1 kg
VESA mounting 300×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 70 W
Package contents One Connect box, Removable stand
Energy specifications
Standby consumption 0.5 W
Code:  WR173i5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 48" Samsung QE48S95H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" Samsung QE48S95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" Samsung QE48S95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48" Samsung QE48S95H