65" Sony Bravia QD-OLED XR-65A95L
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, Dolby Vision, HLG
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications Canal+
Czech apps Oneplay, SledováníTV
Slovak apps SledováníTV
TV functions
Gaming features GAME MODE, VRR (Variable Refresh Rate)
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast, Miracast, Apple AirPlay2, DLNA
Total number of HDMI ports 4 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 60 W
Audio formats Dolby Atmos
Code:  WS79110b
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Sony Bravia QD-OLED XR-65A95L
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Sony Bravia QD-OLED XR-65A95L
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Sony Bravia QD-OLED XR-65A95L
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Sony Bravia QD-OLED XR-65A95L