Bery Jones

All from 239
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 90 g - 108.78 €/1 kg
Bery Jones Peanuts in sugar and honey 1kg
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in honey and sugar-coated, 1000 g - 10 €/1 kg
Bery Jones Coconut flour 1kg
Great price
5.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2761 kJ/100 g, weight 1 kg, coconut flavour, naturally gluten-free - 5.50 €/1 kg
Bery Jones Raspberries freeze-dried 80g
Great price
8.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 106.25 €/1 kg
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Salted Caramel Almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Hulled Sesame 1kg
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sesame, - 6.79 €/1 kg
Bery Jones Dried Cranberries (Cranberry) 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Great price
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 67.60 €/1 kg
Bery Jones Grated Coconut 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Great price
13.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural, 500 g - 27 €/1 kg
Bery Jones Para nuts 250g
Great price
10.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 250 g - 42 €/1 kg
Bery Jones Banana slices 750g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - without artificial additives, gluten free and palm oil-free, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products, sesame seeds (sesame) and sesame products and...
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Californian Kerman Pistachios Roasted and Salted 1kg
Great price
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 19.90 €/1 kg
Bery Jones Roasted Nut Mix 500 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted almond, cashew, peanuts, hazelnut and pecan nut, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Roasted Cashews - sea salt and pepper 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 31 €/1 kg
Bery Jones Sun-dried tomatoes 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - tomatoe, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Kiwi freeze-dried 80 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 99.88 €/1 kg
Bery Jones Roasted almonds - rosemary, chilli and garlic 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Coconut slices 500g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 13.58 €/1 kg