Bery Jones

All from 238
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tin 240g
New arrival
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecans (15%), a healthy snack, for wine, for porridge, supplied in a...
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - subtly salty flavour with a smoky taste, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, non-GMO and not treated with ionising radiation, reduced salt content, made in...
Bery Jones Smoked Almond flavour in a tube 450g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - A mildly salty taste with a smoky flavor, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, GMO-free and not treated with ionizing radiation, reduced salt...
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tube 400g
New arrival
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecan nuts (15%), a healthy snack, for pairing with wine, for porridge,...
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tin 240g
New arrival
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), WW320 cashews (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy...
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 500 g - 31 €/1 kg
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 31 %
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...
Bery Jones Milk chocolate covered pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in milk chocolate, balanced combination of salty and delicate chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Dark Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in dark chocolate, balanced combination of salty and intensely chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 23.31 €/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 150g Tub
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a combination of almonds and strawberry yogurt, stored in an elegant cup with a kraft label and a tender message of "I love you," perfectly balanced taste, pleases...
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Premium Gluten Free Strawberry Granola 420g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Premium Nutty Gluten Free Granola 420g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tube 450g
New arrival
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), cashew nuts WW320 (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, for...
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Great price
5.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products...
Bery Jones Milk chocolate pralines with hazelnut cream in a tube 340g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate Pralines
Bery Jones Beech snack and serving bowl 12 cm
Great price
12.50 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Bowl , designation: dessert, müsli, appetizer and snacks, diameter 12 cm, package contains: 1 pc(s), brown colour, design: monochromatic
Bery Jones Mango slices without SO2 1000g
Great price
21.90 €
In stock > 5 pcs
Dried Fruit - mango, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 13.90 €/1 kg
Bery Jones Chia Seeds 1kg
Great price
7 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 7 €/1 kg