Bery Jones

All from 238
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Great price
10 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 100 €/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - An original recipe of almonds in strawberry yoghurt, a perfectly balanced flavour of roasted fine almonds and slightly tangy yoghurt, containing a whole range of minerals...
Bery Jones Banana slices freeze-dried 150g
Great price
8.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 56.67 €/1 kg
Bery Jones Tri-coloured almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in three different glazes (dark chocolate [26%]), yogurt glaze [26%], and white chocolate with caramel [22%]), high-quality chocolate with a...
Bery Jones Freeze-dried raspberries in milk chocolate 250g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 25%, a...
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
9.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 19.18 €/1 kg
Bery Jones Pecans 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 35.96 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 14.50 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 9.79 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cranberries 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pleasant combination of juicy cranberries and high-quality dark chocolate (66%) with a cocoa solids content of at least 38%, ideal as a snack, in yogurt, porridge, or...
Bery Jones Lyophilised strawberry + banana 100 g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 74.90 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Great price
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 22.90 €/1 kg
Bery Jones Banana slices freeze-dried XXL 300 g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 300 g - 48.33 €/1 kg
Bery Jones Blackcurrant freeze-dried 140g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 69.93 €/1 kg
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 89.90 €/1 kg
Bery Jones Jerky beef natural 100g
Great price
from
7.64 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 89.90 €/1 kg
Bery Jones Crisp pads with strawberry filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, delicate strawberry filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 1kg
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 14.90 €/1 kg
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones BIO Sweetened Cranberries Canada 500g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 500 g - 18.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW240 500g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg