Bery Jones

All from 239
Bery Jones Freeze-dried strawberries in milk chocolate 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried strawberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 30%, a...
Bery Jones Walnuts 250g
Great price
4.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 250 g - 17.56 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 1kg
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 1000 g - 15.50 €/1 kg
Bery Jones Peanuts XL in wasabi slightly spicy 750g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - spicy peanuts and wasabi, 750 g - 12.65 €/1 kg
Bery Jones Roasted salted peanuts 1kg
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 1000 g - 6.49 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts with cranberries 1 kg
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew, para and hazelnut, 1000 g - 15.50 €/1 kg
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Pistachios shelled 250g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled pistachios, 250 g - 43.60 €/1 kg
Bery Jones Sliced Almonds 500g
Great price
8.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 500 g - 17 €/1 kg
Bery Jones Roasted unshelled peanuts JUMBO 1kg
Great price
7 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted peanuts, 1000 g - 7 €/1 kg
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 500g
Great price
4 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled peanuts, 500 g - 8 €/1 kg
Bery Jones Walnut kernels 80% pearls USA 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - origin from the USA, 80% of the pearls, large and uniform cores, delicate taste without bitterness, source of nutrients (omega-3 fatty acids, proteins and antioxidants),...
Bery Jones Cashew WW320 premium smoked Vietnam 500g
Great price
10.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - smoked cashew, 500 g - 21 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 500g
Great price
8.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 17 €/1 kg
Bery Jones Roasted salted peanuts 500g
Great price
4 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 500 g - 8 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 250g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 250 g - 19.96 €/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 250g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 250 g - 17.96 €/1 kg
Bery Jones Cornflakes calcium source 750 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - suitable for milk or yoghurt, natural source of calcium, practical resealable packaging, made in the Czech Republic, weight 750 g - 5.99 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 250 g - 27.16 €/1 kg