Coffee LAVAZZA
Coffee LAVAZZA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.at.
Continue
All from 44
Lavazza Caffee Espresso, coffee beans, 500g
Great price
13.90 €
27.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: South America, roasted in: Italy, - 27.80 €/1 kg
Lavazza Barista Intenso beans 1000 g
30.29 €
30.29 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: dark - 30.29 €/1 kg
Lavazza CREMA&AROMA EXPERT 1000 g
Great price
21.40 €
21.40 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 21.40 €/1 kg
Lavazza Grand Espresso, 1000g
28.19 €
28.19 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, - 28.19 €/1 kg
Lavazza TIERRA BRASILE BLEND 1000 g
31.60 €
31.60 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, roasted in: Italy, roast: medium - 31.60 €/1 kg
Lavazza Espresso Barista Perfetto, coffee beans, 1000g
30.29 €
30.29 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: South America, roasted in: Italy, - 30.29 €/1 kg
Lavazza Caffe Espresso, ground, 250g
Amazing Deal
8.29 €
33.16 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, roast: medium - 33.16 €/1 kg
Lavazza Espresso Cremoso beans 1 kg
32.50 €
32.50 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, roasted in: Italy, roast: medium - 32.50 €/1 kg
Lavazza SUPER GUSTO 1000 g
29.89 €
29.89 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, roasted in: Italy, roast: medium - 29.89 €/1 kg
Lavazza Espresso, 250g
Amazing Deal
from
7.04 €
31.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, - from 31.96 €/1 kg
Lavazza NCC Qualita Oro 10pcs
4.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, south america, 10 servings servings - 0.44 €/1 pc(s)
Lavazza NCC Qualita Oro 30 pcs capsules for Nespresso
13 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk - chocolate, 100% arabica, central america, 30 servings servings - 0.43 €/1 pc(s)
Lavazza NCC Crema E Gusto 30 pcs capsules for Nespresso
13 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk - chocolate, coffee blend mix, south america and asia, 30 servings servings - 0.43 €/1 pc(s)
Lavazza NCC Espresso DEK 10pcs
from
4.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, without caffeine, 10 servings servings - from 0.48 €/1 pc(s)
Lavazza NCC Qualita Rossa 10 pcs
4 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk - chocolate, coffee blend mix, brazil, africa and asia, 10 servings servings - 0.40 €/1 pc(s)
Lavazza NCC Crema E Gusto 10 pcs
from
4.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk - chocolate, coffee blend mix, south america, africa and asia, 10 servings servings -...
Lavazza NCC Espresso Lungo 10pcs
4.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - 0.44 €/1 pc(s)
Lavazza NCC Espresso Classico 10pcs
from
4.19 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, south america, 10 servings servings - from 0.48 €/1 pc(s)
Lavazza NCC Caramel 10 pcs capsules for Nespresso
4 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee with powdered milk and coffee without powdered milk - caramel, 100% arabica, south america and central america, 10 servings servings - 0.40 €/1 pc(s)
Lavazza BLUE Milano Espresso 100 pcs in box
36.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, brazil, 100 servings servings - 0.37 €/1 pc(s)