L'OR
We can deliver L'OR products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 65
L'OR Fortissimo Espresso, coffee beans, 500g
from
14.81 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - from 33.20 €/1 kg
L´OR Espresso Pumpkin Spice 10 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
4 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - 0.40 €/1 pc(s)
L'OR KARTON 4x Crema Absolut CLASSIQUE 500g coffee beans
61.79 €
In stock 2 pcs
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - 123.58 €/1 kg
L'OR Espresso FORZA 1000g
28.60 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, roasted in: France, - 28.60 €/1 kg
L'OR Passione Rossa Mixpack 70 capsules, Nespresso®* Original
Discounted -4 %
22.90 €
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 70 servings servings - 0.33 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Favourites mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
Discounted -5 %
15.90 €
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 40 servings servings - 0.40 €/1 pc(s)
L´OR Estremo beans, 500 g
20.29 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: dark - 40.58 €/1 kg
L´OR Supremo beans, 500 g
16.60 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: medium - 33.20 €/1 kg
L'OR Espresso Brazil 1000g coffee beans
28.60 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, - 28.60 €/1 kg
L'OR Crema Absolut CLASSIQUE 1000g
28.60 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, - 28.04 €/1 kg
L'OR Espresso Destinations MixPack 70 capsules
37.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - caramel, vanilla and nutty, coffee blend mix, 70 servings servings - 0.54 €/1 pc(s)
L'OR CAPRI beans, 450g
16.60 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: dark - 36.89 €/1 kg
L'OR SCANDINAVIA beans, 450g
16.60 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, roast: light - 36.89 €/1 kg
L'OR Espresso limited collection of flavours
14.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, guatemala, columbia, india, indonesia and papua new guinea, 28 servings servings - 0.53 €/1 pc(s)
L'OR KARTON 10 x Ristretto 10pcs capsules
49.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 100 servings servings - 0.50 €/1 pc(s)
L'OR KARTON 10 x Colombia 10pcs capsules
49.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, columbia, 100 servings servings - 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Colombia 40 capsules
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - chocolate, 100% arabica, 40 servings servings - 0.40 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Onyx, coffee beans, 500g
16.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, - 33.20 €/1 kg
L'OR Espresso Origins mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 40 servings servings - 0.42 €/1 pc(s)
L'OR Crema Absolu Classique, coffee beans, 500g
16.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: France, - 33.20 €/1 kg
L´OR Espresso Coconut Nespresso® Original 10 capsules
from
4.46 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Dubai Chocolate style 10 capsules
from
4.46 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - chocolate, 100% arabica, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Colombia, coffee beans, 500 g
16.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Colombia, - 33.20 €/1 kg
L'OR Espresso Hazelnut 10 pcs
from
4.46 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)