ORAL-B
We can deliver ORAL-B products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 95
Oral-B iO 9 Black with case + Oral-B iO Ultimate Clean Black 4 pcs + Oral-B Pro-Expert 75 ml
297.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 7 modes, pressure sensor, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 5 pc(s), with mobile app
Oral-B iO 5 Black with travel case + Oral-B iO Ultimate Clean Black 4 pcs
146.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 5 modes, timer, pressure sensor and smart function, spare heads: 5 pc(s), with mobile app
Oral-B iO Kids Disney Stitch
89.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B iO 2 Black
89.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and interactive display, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B Pro Sensitive Clean, 8 pcs
38.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 4.82 €/pcs - from 4.82 €/1 pc(s)
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement Heads
from
10.97 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 4 pc(s) in package - from 2.74 €/pcs - from 3.23 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean 6 pcs
63.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 6 pc(s) in package - 10.65 €/ks - from 10.65 €/1 pc(s)
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads + Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 8 pc(s) in package - 4.99 €/pcs - from 4.99 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean Black 6 pcs
63.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 6 pc(s) in package - 10.65 €/ks - from 10.65 €/1 pc(s)
Oral-B Kids Frozen 2 Brush Heads for Electric Toothbrush, 4 pcs
Great price
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B for kids, 4 pc(s) in package, suitable for children - 3.48 €/pcs - from 3.48 €/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care 4 pcs
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 6.73 €/ks - from 6.73 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean 4 pcs
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 5.73 €/ks - from 5.73 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean Black 4 pcs
33.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 8.48 €/ks - from 8.48 €/1 pc(s)
Oral-B Kids Ice Kingdom 2 Brush Heads for Electric Toothbrush, 4 pcs 2x
41.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B for kids, rotary type, 8 pc(s) in package, suitable for children - 5.24 €/ks - from 5.24 €/1 pc(s)
Oral-B Oxyjet MD20
64.90 €
In stock > 5 pcs
Electric Flosser - 1 nozzle(s) per pack, 600ml tank, water flow rate regulation, power: mains-powered
Oral-B iO Gentle Care Black 4 pcs
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 6.73 €/ks - from 6.73 €/1 pc(s)
Oral-B iO Radiant White Black 4 pcs
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 6.73 €/ks - from 6.73 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Sensitive Clean, 4 pcs
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 3.48 €/pcs - from 3.48 €/1 pc(s)
Oral-B AquaCare Pro Expert Series 6
132.82 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - power: battery-powered
Oral-B Pro Cross Action Black, 4 pcs
23.27 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 5.82 €/pcs - from 5.82 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Cross Action White, 8 pcs
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 4.11 €/pcs - from 4.11 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Precision Clean, 4 pcs
25.10 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 6.28 €/pcs - from 6.28 €/1 pc(s)
Oral-B iO Interdental Clean 2 pcs
25.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 2 pc(s) in package - 12.95 €/ks - from 12.95 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Precision Clean, 8 pcs
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 3.36 €/pcs - from 3.36 €/1 pc(s)