Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 7,248
Bery Jones Blueberries freeze-dried 140g
Great price
13.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 96.43 €/1 kg
AlzaPower Compact SET A530 (20W + USB-C/C 60W Cable) Black
Great price
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wall Charger - compact, with GaN (Gallium Nitride) technology, 1× USB-C output (20W) and 1× USB-A output (18W), supports PD 3.0, QC 3.0, AFC, FCP, SCP and Apple 2.4A fast charging,...
AlzaErgo Table ET2 white + top 120×80 cm laminated oak
Great price
319.90 €
In stock > 5 pcs
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160cm, height 73–123cm, 1 motor with a speed of 38mm/s and noise level up to 50dB, push-button controls, memory for up...
Vention 10000mAh Power Bank (USB-C + USB-C/USB-C/USB-A) 22.5W Beige (CCC certified)
Amazing Deal
33.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Power Bank for mobile phones and tablets, 10000 mAh, USB-C, 2 outputs, up to 12V and 3 A display,
ARCTIC Fan Grill ,120mm
Amazing Deal
2.89 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protector - fans, prevent cable damage, without restricting airflow
Siguro Set of water glasses Locus, 380 ml, 6 pcs
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - volume 380ml, pieces in package 6 - 2.48 €/1 pc(s)
Braun PurShine KF1500. BK
Amazing Deal
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drip Coffee Maker - electric, power input: 1000 W, volume: 1,5l, 10 cups of coffee, filter type: paper,
34" MSI PRO MP341CQPHG E12
Amazing Deal
289 €
In stock > 5 pcs
Monitor - VA, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 120 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 1 ms, Adaptive-Sync, adjustable height, pivot, KVM, speakers, HDMI, USB-C and...
Eternico Sporty for Apple Watch 44mm / 45mm / 46mm / Ultra 49mm Solid Black
Great price
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Apple Watch 44/45/46/49mm and 42mm (Apple Watch Series 1,2,3), material silicone, uses 24mm Apple slide, fits wrist circumference from 16 to 19 cm, black colour,...
Avacom 19V 3.42A 65W connector 5.5mm x 2.5mm
Discounted -21 %
25.90 €
32.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Power Adapter – input voltage: 100 – 240V, 50 – 60Hz, maximum power: 65 W, weight: 300g
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
AlzaGuard Shockproof Case for Samsung Galaxy A56
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Phone Cover - for SAMSUNG Galaxy A56, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
AlzaErgo Table ET2 white + top 140×80 cm bamboo rounded
Great price
369.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160 cm, height 73–123 cm, 1 motor with a speed of 38 mm/s and a noise level of up to 50 dB, button control, memory for...
AlzaPower Urban 20000mAh Power Delivery (35W) grey
Great price
29.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Power Bank - with fast charging support, 1× USB-C, 1× USB-A and integrated USB-C cable (18cm), charging power up to 35W, 6-level safety protection, Smart IC for automatic device...
Patriot Viper 3 Black Mamba 16GB KIT DDR3 1866MT/s CL10
Amazing Deal
52.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
RAM - includes 2 × 8GB, DDR3 type, 1866 MHz frequency, CL10-11-10-30, 15000 MB/s throughput, 1.5 V voltage, PC3-15000 module, passive cooling and xmp 1.3
TESCOMA DELICIA Baking Tray, Square 24x24cm
Discounted -23 %
12.90 €
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baking Sheet – deep, made of steel, non-stick coating, colour: grey, 50 × 240 × 240mm (H × W × D)
CONCEPT SV3070 XXL 4in1 900 W
Amazing Deal
61.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sandwich Maker - with power consumption of 900W, contains interchangeable plates, plates: Square and Triangular, lock and overheat protection, casing made of stainless steel
23.8" MSI PRO MP243W E14
Amazing Deal
79 €
In stock 2 pcs
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 144 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 1 ms, Adaptive-Sync, speakers, HDMI and DisplayPort, VESA
Eternico Airy Universal Quick Release 20mm Nude Pink
Great price
4.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Samsung, ALIGATOR, Huawei, Withings, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Honor, Polar, Carneo, Haylou, Kospet, Myki, Garett, myPhone and KLOKI,...
Rapture TEMPLE 200, 120×60cm, Red
Great price
99.90 €
In stock > 5 pcs
Gaming Desk - table height: 75 cm, size: 120 × 60cm, special properties: led backlight, adjustable lighting effects, cup holder and headphone hook, load capacity: 100 kg, colour:...
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
AlzaPower Core Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 3m black
Great price
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to...
AlzaErgo Table ET2 white + top 120×80 cm laminated birch
Great price
319.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160cm, height 73–123cm, 1 motor with a speed of 38mm/s and a noise level of up to 50dB, button control, memory for up to...
AlzaPower Magma 40000mAh Power Delivery (100W) black
Great price
88.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Power Bank - with fast charging support, 2× USB-C and 2× USB-A, Power Delivery up to 100W (20V / 5A) for output and input, 6-level safety protection, Smart IC for automatic device...