Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 7,148
DEEPCOOL AG400 G2 PLUS
Amazing Deal
20.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CPU Cooler - by air cooling, automatic speed control, AM4 and AM5 AMD socket, 1700 and 1851 Intel socket, 4× heatpipes, 2×120mm fan, 120 mm fan diameter, Hydro-Dynamic Bearing...
TESCOMA Steam Fan PRESTO diameter 24 cm
Amazing Deal
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Steamer - made entirely from stainless steel
Lavazza Qualitá Oro, ground, tin 250g
Amazing Deal
8 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, - 32 €/1 kg
27" ViewSonic VA2708-2K-HD-2
119.90 €
In stock > 5 pcs
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 75 Hz, matte display, 8 bit, 4 ms, HDR, HDMI and DisplayPort, VESA
Eternico Essential for Mi Band 3 / 4 Cloud White
Great price
4.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi Mi Band 3 and Mi Band 4, TPU material, for wrist circumference from 13 to 21 cm, white colour, made in Czech Republic
AlzaPower Metal USB-C Dock Station 9in1 (140W) Space Grey
Great price
58.19 €
In stock > 5 pcs
Docking Station - connection using USB-C USB 3.2 Gen 2 (3.1), power delivery 140 W
Bery Jones Blackcurrant freeze-dried 140g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 69.93 €/1 kg
AlzaPower Core USB-C to USB-C 2.0 60W 3m Black
Great price
from
7.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Data Cable - connecting cable, 2× USB-C (M), reversible connector, Power Delivery 3.0 up to 60W (20V/3A), data transfer up to 480Mbps (USB 2.0), straight ends, hardened plastic...
AlzaErgo Table ET2 Essential white + top 140×80 cm laminate white
Great price
259.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, height 71–121 cm, width 85–129 cm, 1 motor with a speed of 25 mm/s and a noise level of up to 50 dB, anti-collision system with 3...
AndaSeat Phantom 4 Black Fabric
Amazing Deal
368.99 €
In stock > 5 pcs
Gaming Chair – textile upholstery, rocking mechanism, lumbar and head support, height and orward/backward movement armrests, revolving and metal construction, seat pan padding:...
AlzaGuard 3D DiamondShiel Glass for iPhone 16 Pro with installation frame
Great price
38.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass Screen Protector - for Apple iPhone 16 Pro, 3D curved merging with phone, glossy surface, thickness 0,33 mm, glue over the entire surface area, package includes installation...
SAPPHIRE PULSE B550M
Amazing Deal
85.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Motherboard - AMD B550, AMD AM4 socket, PCI Express 4.0, 1× PCIe x16, 1× PCIe x4, 2× DDR4 4000MHz (OC), 4× SATA III, 2× M.2, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, 7.1 sound card channel(s), form...
Siguro Glasses Elegance, 260 ml, 2 pcs
Great price
from
7.37 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thermo-Glass - handmade and blown glasses, borosilicate glass, double wall, temperature resistance from -20 to 150 °C, suitable for hot and cold drinks, diameter 75 mm, height 102...
Concept RK-4900 glass and stainless steel 1.2 l
Amazing Deal
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Kettle volume: 1.2l, power: 1630W, material: glass, filter, stainless steel
34" Dell Pro P3426WEV
Discounted -9 %
532.90 €
585.90 €
In stock 4 pcs
Monitor - IPS, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 100 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 5 ms Without image synchronisation, adjustable height, Power Delivery max. 90 W, KVM,...
Eternico Airy for Xiaomi Mi band 5 / 6 / 7 Vibrant Violet
Great price
6.19 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi, material nylon, fits wrist circumference from 15 to 18 cm, purple colour
Spigen Rugged Armor Pro Pouch Black Sony Playstation Portal
Great price
49.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protective Case -
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 89.90 €/1 kg
AlzaPower SATA 3.0 6Gbps 90° 0.5m black
Great price
3.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Data Cable , braided cable, length: 0,5m
AlzaErgo Table ET2 Core white + top 140×80 cm laminate white
Great price
288.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - Electrically adjustable, width 90.9–145.8cm, height 71.5–116cm, 1 motor, anti-collision system to prevent accidents and injuries, two 2-segment rectangular...
AndaSeat Luna Dark Blue Fabric
Amazing Deal
286.99 €
In stock > 5 pcs
Gaming Chair – textile upholstery, rocking mechanism, lumbar and head support, height and orward/backward movement armrests, revolving and plastic construction, seat pan padding:...
Spigen Glass tR EZ Fit HD Transparency 2 Pack Samsung Galaxy S24+/S25+
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass Screen Protector for SAMSUNG Galaxy S25+ and Galaxy S24+ package includes: installation frame, cleaning cloth, alcohol wipe, dust removal sticker and 2 pcs
ASROCK PRO-750B
Amazing Deal
48.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
PC Power Supply - 750 W, ATX form factor, 80 PLUS Bronze certification, power switch, 120 mm fan size, 1× EPS/CPU 4+4pin, 1× PCI Express 16-pin, 1× PCI Express 8-pin / 6+2-pin, 4×...