Bery Jones

All from 239
Bery Jones Macadamia nuts 500g
Great price
18.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 37 €/1 kg
Bery Jones Giant Raisins 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 7.49 €/1 kg
Bery Jones Cherries freeze-dried 100g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 125 €/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Beech snack and serving bowl 16 cm
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Bowl - wooden, with the Bery Jones logo, material beech wood, with a natural texture and elegant appearance, diameter 16cm, height 7 cm, for a morning serving of oatmeal,...
Bery Jones Cashew natural WW240 1kg
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 15.50 €/1 kg
Bery Jones Peruvian Mochina (Physalis) 500g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - physalis , 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones Prunes 1kg
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - plum, 1000 g - 10 €/1 kg
Bery Jones Ginger pieces 1kg
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - ginger, 1000 g - 9.79 €/1 kg
Bery Jones Ginger pieces without SO2 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - ginger, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 500g
Great price
8.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 0,5 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Biltong beef original 100g
Great price
10.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 109 €/1 kg
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 0,5kg
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apricot, 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones Dates Deglet Nour BIO 500g
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 500 g - 12.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones Pistachios shelled 500g
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled pistachios, 500 g - 43.80 €/1 kg
Bery Jones Peanut Butter 100% 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - finely ground, source of unsaturated fatty acids, protein (24 g per 100 g) and fibre, gluten-free, palm oil, dyes or preservatives, weight 1 kg - 7.49 €/1 kg
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 100 €/1 kg
Bery Jones almonds in strawberry yoghurt 200g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - original recipe of almonds in strawberry yoghurt, in a stylish resealable kraft bag, perfectly balanced taste of almonds and yoghurt, containing a variety of minerals...
Bery Jones Dark Chocolate Coffee Beans 500g
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate - crisp texture and distinctive taste, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (90%) with a coffee solids content of at least 38% and a...
Bery Jones Banana slices freeze-dried 150g
Great price
8.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 56.67 €/1 kg