Bery Jones

All from 239
Bery Jones Pineapple freeze-dried 110g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 110 g - 81.73 €/1 kg
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 31.96 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - lightly smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 42g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
Bery Jones Blueberries freeze-dried 140g
Great price
13.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 96.43 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Crispy pads with vanilla filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine vanilla filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Apricots freeze-dried 60 g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 60 g - 124.83 €/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 500 g - 14.98 €/1 kg
Bery Jones Beef sausages dried piri piri 100g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 100 €/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Pretzels 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crunchy pretzels covered in salted caramel, original combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Dark Chocolate Cashews 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - crunchy texture and distinctive flavour, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of 38%, the delicate...
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 7.49 €/1 kg
Bery Jones Gluten free, high fibre, protein source crispy oat pads 300g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, Oatmeal, extruded, source of protein and fibre, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 300 g - 16.63 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashew 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones White Chocolate Zabaione Almonds with eggnog flavour 250g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in white chocolate with egg liqueur flavour (76%), perfect with coffee, as a dessert, or as an original gift, ideal for special occasions and...
Bery Jones Organic Dried Figs Turkey 500g
Great price
10 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - figs, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and smoked almond, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
12.70 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in high-quality dark chocolate (78%) with a cocoa solids content of at least 38%, a perfectly balanced combination of crunchiness and intense...
Bery Jones Milk Chocolate Corn 500 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 15.98 €/1 kg