Bery Jones

All from 239
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...
Bery Jones Dark Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in dark chocolate, balanced combination of salty and intensely chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 23.31 €/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 150g Tub
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a combination of almonds and strawberry yogurt, stored in an elegant cup with a kraft label and a tender message of "I love you," perfectly balanced taste, pleases...
Bery Jones Milk chocolate covered pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in milk chocolate, balanced combination of salty and delicate chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tube 450g
New arrival
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), cashew nuts WW320 (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, for...
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Great price
5.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products...
Bery Jones Premium Nutty Gluten Free Granola 420g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Milk chocolate pralines with hazelnut cream in a tube 340g
Great price
12.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate Pralines
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 13.90 €/1 kg
Bery Jones Cashew Fractions 1kg
Great price
10.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew fractions, irregular pieces produced during the processing of kernels, nutritionally complete, great taste, suitable for cooking, baking, porridge, salads,...
Bery Jones Chia Seeds 1kg
Great price
7 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 7 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Great price
15.70 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 15.70 €/1 kg
Bery Jones Pecans 1kg
Great price
23.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 23.90 €/1 kg
Bery Jones Chinese Curcuma - Goji 1kg
Great price
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - goji, 1000 g - 18.90 €/1 kg
Bery Jones Sunflower seeds 1kg
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 4.49 €/1 kg
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Para nuts 1kg
Great price
36.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 1000 g - 36.90 €/1 kg
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 8.98 €/1 kg