VITAMMY
We can deliver VITAMMY products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 42
VITAMMY AURUM
62.50 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 96000 movements per minute, 5 modes, battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
VITAMMY NEXT 4
26.90 €
Ordered on request
Pressure Monitor on arm, display, average of measured values and time, cuff size: 40cm, blood pressure measurement accuracy 3mmHg
VITAMMY NEXT 1
25.90 €
Ordered on request
Pressure Monitor on arm, indication of correctly fitted cuff, display, average of measured values and time, cuff size: 40cm, blood pressure measurement accuracy 2mmHg
VITAMMY HYDRA Dental shower, black
50.90 €
Ordered on request
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
VITAMMY HYDRA Dental shower, white
45.90 €
Ordered on request
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 180ml tank, timer, power: battery-powered
VITAMMY AQUARIUS Dental Shower
69.90 €
Ordered on request
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 150ml tank, timer, power: battery-powered
VITAMMY Symphony 4 pcs, pink
12.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Symphony, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.23 €/1 pc(s)
VITAMMY Bunny 4 pcs, 0-3 years
6.89 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Bunny, sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 1.72 €/1 pc(s)
VITAMMY PEARL + white for PEARL+, PLATINUM and AURUM
17.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Aurum, Vitammy Pearl+ and Vitammy Platinum, sonic type, 4 pc(s) in package - 4.48 €/1 pc(s)
VITAMMY Symphony 4 pcs, white
14.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Symphony, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.73 €/1 pc(s)
VITAMMY SMILE MiniMini+ 4 pcs
9.40 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Smile, sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 2.35 €/1 pc(s)
VITAMMY Symphony 4 pcs, black
12.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Symphony, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.23 €/1 pc(s)
VITAMMY SPLASH, yellow/yellow, 4 pcs
8.29 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Splash, sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 2.07 €/pcs - from 2.07 €/1 pc(s)
VITAMMY SPLASH, purple/purple, 4 pcs
8.39 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Splash, sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 2.10 €/pcs - from 2.10 €/1 pc(s)
VITAMMY SPLASH, pink/pink, 4 pcs
8.59 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Splash, sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 2.15 €/pcs - from 2.15 €/1 pc(s)
VITAMMY SMILE 3 pcs pattern bear, black cat, dog
10.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Vitammy Smile, sonic type, 3 pc(s) in package, suitable for children - 3.63 €/1 pc(s)