Bery Jones

All from 239
Bery Jones Lyophilised strawberries in dark chocolate 250g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - intense and balanced combination of flavours, freeze-dried strawberries retain their colour, taste and nutritional values, thick layer of dark chocolate (88%)...
Bery Jones Tasting set mix 380g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Box
Bery Jones Mixed nuts natural 500g
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 500 g - 23.80 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 1kg
Great price
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 1000 g - 25.90 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
7 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Mixed vegetable chips 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 373 kcal per 100 g, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Bery Jones Serving bowl DUO beech 26 cm
Great price
25.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Bowl , designation: soup, salad and complete meal, diameter 26 cm, package contains: 1 pc(s), brown colour, design: monochromatic
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones White Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in fine white chocolate, a combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 27.16 €/1 kg
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
7 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 1kg
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and smoked almond, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tin 240g
New arrival
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecans (15%), a healthy snack, for wine, for porridge, supplied in a...
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - subtly salty flavour with a smoky taste, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, non-GMO and not treated with ionising radiation, reduced salt content, made in...
Bery Jones Smoked Almond flavour in a tube 450g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - A mildly salty taste with a smoky flavor, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, GMO-free and not treated with ionizing radiation, reduced salt...
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tube 400g
New arrival
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecan nuts (15%), a healthy snack, for pairing with wine, for porridge,...
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tin 240g
New arrival
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), WW320 cashews (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy...
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 500 g - 31 €/1 kg
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 31 %
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...