L'OR
We can deliver L'OR products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 65
L'OR Espresso Brazil 10 capsules
from
4.46 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, brazil, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Passione Espresso 450 g
16.60 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roast: medium - 36.89 €/1 kg
L'OR Biondo 10 capsules for Nespresso®* Original
from
4.46 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Premium MixPack 70 pcs
32.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 70 servings servings - 0.46 €/1 pc(s)
L'OR Essentials MixPack 70 pcs
31.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 70 servings servings - 0.46 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Barista selection 10pcs
from
4.46 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Colombia 20 capsules
9.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, columbia, 20 servings servings - 0.49 €/1 pc(s)
L'OR Classique, ground coffee, 250g
from
5.91 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, - from 26.80 €/1 kg
L'OR Profondo 20pcs aluminium capsules
9.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 20 servings servings - 0.49 €/1 pc(s)
L'OR India 10pcs aluminium capsules
Discounted -30 %
3.49 €
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, india, 10 servings servings - 0.35 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Ristretto 10pcs aluminium capsules
from
4.46 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Lungo Profondo 10pcs aluminium capsules
from
4.46 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 10 servings servings - from 0.50 €/1 pc(s)
L'OR Espresso Flavours mix 40 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
16.90 €
In stock 2 pcs
Kávové kapsle coffee without powdered milk - chocolate, caramel, vanilla and nutty, 100% arabica, 40 servings servings - 0.42 €/1 pc(s)
L'OR Advent Calendar 2025, 24 capsules for Nespresso®* Original coffee machines
15.40 €
Ordered on request
Kávové kapsle coffee without powdered milk, coffee blend mix, 24 servings servings - 0.64 €/1 pc(s)
L'OR Balanced MixPack 70 pcs
31.90 €
Ordered on request
Kávové kapsle coffee without powdered milk, 100% arabica, 70 servings servings - 0.46 €/1 pc(s)