Oclean
We can deliver Oclean products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 74
Oclean N10 Green
15.89 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for Oclean W10, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 7.95 €/1 pc(s)
Oclean X Kids 2-pack P3K8 Black
17.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oclean Kids, sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 8.95 €/1 pc(s)
Oclean X Pro 20 S Duo Set
New arrival
245.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 84000 movements per minute, 5 modes, interactive display, 3d mapping and smart function, spare heads: 6 pc(s), with mobile app
Oclean N23-W10 Lite clear 2 pcs
15.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - orthodontic, replacement, for Oclean W10 Lite oral shower, 360° rotatable, pack of 2
Oclean X Kids Pink
77.39 €
In stock 1 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean X Kids Black
77.39 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean Flow S Green
61 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 76000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 3 pc(s)
Oclean Flow S Black
61 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 76000 movements per minute, 5 modes, timer and battery indicator, spare heads: 3 pc(s)
Oclean X Ultra 20 Green
125.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 84000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 2 pc(s), with mobile app
Oclean X Pro 20 Set Green
159.29 €
In stock 1 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 84000 movements per minute, 4 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 3 pc(s), with mobile app
Oclean X Pro 20 Set Black
159.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 84000 movements per minute, 4 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 3 pc(s), with mobile app
Oclean X Kids Set Black
85.60 €
In stock 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean X Lite Duo Set, Dark Blue+Grey
151.09 €
In stock 2 pcs
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 2 pc(s)
Oclean X Lite Grey
81.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean A10 Green
101.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 45ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
Oclean A10 White
101.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 45ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
Oclean Gum Care Extra Soft P1S12 W02 2 pcs white
17.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oclean X Pro, Oclean Smart, Oclean Flow, Oclean Air and Oclean Endurance, sonic type, 2 pc(s) in package - 8.95 €/1 pc(s)
Oclean W10 Pink + 2 nozzles
89.69 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 5 programs, 2 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
Oclean Delicate Care Extra Soft, P3K4-XPD Set 2 pcs white
17.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 8.95 €/1 pc(s)
Oclean Ultra White UW01, green 2 pcs + Ultra Black UW02, black 2 pcs
40.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package - 10.20 €/1 pc(s)
Oclean Ultra Clean UC01 2 pcs, green
22.49 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oclean F1, Oclean W1, Oclean W10, Oclean X Pro, Oclean Z1, Oclean Smart, Oclean Flow, Oclean Air, Oclean Endurance and Oclean X Ultra S, sonic...
Oclean Professional Clean Medium P1C10-X 2 pcs grey
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 7.45 €/1 pc(s)
Oclean X Kids 6-pack P3K8 Black
40.49 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oclean Kids, sonic type, 6 pc(s) in package, suitable for children - 6.75 €/1 pc(s)