Bery Jones

All from 238
Bery Jones Pecans 1kg
Great price
23.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 23.90 €/1 kg
Bery Jones Chinese Curcuma - Goji 1kg
Great price
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - goji, 1000 g - 18.90 €/1 kg
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Sunflower seeds 1kg
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 4.49 €/1 kg
Bery Jones Para nuts 1kg
Great price
36.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 1000 g - 36.90 €/1 kg
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Pecans 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 18.90 €/1 kg
Bery Jones White Quinoa 1kg
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 6.79 €/1 kg
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable...
Bery Jones Hemp seed peeled 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - hemp, - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Flaxseed 1kg
Great price
4 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 4 €/1 kg
Bery Jones Peanut lumps in salted caramel 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in chocolate, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Blue Poppy 1kg
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - poppy, - 6.79 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels peeled 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled hazelnut, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Quinoa black 1kg
Great price
7 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 7 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 17.96 €/1 kg
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Smoked Cashews WW320 1kg
Great price
19.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - smoked cashew, 1000 g - 19.90 €/1 kg
Bery Jones Golden Flaxseed 1kg
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 4.49 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 48.95 €/1 kg
Bery Jones Dried apples (cruciferous) 150g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apples, 150 g - 29.93 €/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Dried cherries 500g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cherry, 500 g - 13.58 €/1 kg