Bery Jones

All from 239
Bery Jones Banana slices freeze-dried 150g
Great price
8.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 56.67 €/1 kg
Bery Jones Tri-coloured almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in three different glazes (dark chocolate [26%]), yogurt glaze [26%], and white chocolate with caramel [22%]), high-quality chocolate with a...
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
9.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 19.18 €/1 kg
Bery Jones Pecans 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 35.96 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 14.50 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried raspberries in milk chocolate 250g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 25%, a...
Bery Jones Lyophilised strawberry + banana 100 g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 74.90 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Great price
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 22.90 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cranberries 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pleasant combination of juicy cranberries and high-quality dark chocolate (66%) with a cocoa solids content of at least 38%, ideal as a snack, in yogurt, porridge, or...
Bery Jones Banana slices freeze-dried XXL 300 g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 300 g - 48.33 €/1 kg
Bery Jones Blackcurrant freeze-dried 140g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 69.93 €/1 kg
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 89.90 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Bery Jones Jerky beef natural 100g
Great price
from
7.64 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 89.90 €/1 kg
Bery Jones BIO Sweetened Cranberries Canada 500g
Great price
9.49 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 500 g - 18.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW240 500g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 1kg
Great price
13.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 13.50 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 450g Tube
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - sweet and fruity harmony of flavors, slightly tart yogurt balancing crunchy almonds, original recipe, made in the Czech Republic, elegant gift tube
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Almond Coconut 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of...
Bery Jones Blackberries freeze-dried 75g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 75 g - 90.53 €/1 kg