Bery Jones

All from 239
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
17.50 €
On the way 1 pcs
Expected 02/10/2026
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price
10.90 €
Currently Unavailable
Nuts - natural cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 500g
Great price
9.79 €
Currently Unavailable
Nuts - roasted, salted and smoked almond, 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones Premium Gluten Free Strawberry Granola 420g
Great price
8.99 €
Currently Unavailable
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Beech snack and serving bowl 12 cm
Great price
12.50 €
Currently Unavailable
Small Bowl , designation: dessert, müsli, appetizer and snacks, diameter 12 cm, package contains: 1 pc(s), brown colour, design: monochromatic
Bery Jones Natural Almonds 1kg
Great price
12.90 €
Currently Unavailable
Nuts - natural almond, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
12.50 €
Currently Unavailable
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Roasted Salted Pistachios 250g
Great price
6.79 €
Currently Unavailable
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 27.16 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 250g
Great price
6.49 €
Currently Unavailable
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 25.96 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 250g
Great price
6.49 €
Currently Unavailable
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 250 g - 25.96 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit BIO 500g
Great price
8.50 €
Currently Unavailable
Nuts - natural almond and cashew, 500 g - 17 €/1 kg
Bery Jones Biltong beef piri piri 100g
Great price
10.90 €
Currently Unavailable
Dried Meat Beef - 109 €/1 kg
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 1kg
Great price
18.90 €
Currently Unavailable
Nuts - roasted, salted and smoked almond, 1000 g - 18.90 €/1 kg
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Great price
7.99 €
Currently Unavailable
Dried Meat Beef - 79.90 €/1 kg
Bery Jones with salted caramel flavour 250g
Great price
6.79 €
Currently Unavailable
Nut Cream - smooth, peanut, salted caramel flavour, 22 g protein per 100 g, 581 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 250 g - 27.16 €/1 kg
Bery Jones Chocolate covered pretzels 500g
Great price
12.90 €
Currently Unavailable
Pretzels - four types of chocolate toppings, balanced combination of sweet and salty, ideal as a quick snack, sweet treat with coffee or party accessory, practical resealable...
Bery Jones Vánoční mandle ve skořici a mléčné čokoládě v tubusu 450g
Great price
15.50 €
Currently Unavailable
Small Gift Box - almond in chocolate and with cinnamon, 450 g
Bery Jones Fruit chips 100g
Great price
5.99 €
Currently Unavailable
Healthy Crisps - allergens: nuts and nut products (all types of nuts), 307 kcal per 100 g, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Bery Jones pralines milk chocolate with hazelnut cream and cereal 765 g
Great price
18.90 €
Currently Unavailable
Chocolate Pralines - Italian milk pralines with hazelnut cream and cereal, perfect for a party, celebrations or home-made desserts, each piece is individually wrapped, weight 765...
Bery Jones Hazelnut flour 1kg
Great price
25.90 €
Currently Unavailable
Flour - 2525 kJ/100 g, weight 1 kg, hazelnut flavour, naturally gluten-free - 25.90 €/1 kg
Bery Jones Christmas nut and fruit mix in a tin 200g
Great price
10.90 €
Currently Unavailable
Small Gift Box - almond in chocolate, 200 g