Bery Jones

All from 239
Bery Jones Mixed nuts and fruit 500g - Nuts
Bery Jones Mixed nuts and fruit 500g
Great price 8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Tasting set mix 380g - Gift Box
Bery Jones Tasting set mix 380g
Great price 14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Box
Bery Jones Mixed nuts natural 500g - Nuts
Bery Jones Mixed nuts natural 500g
Great price 11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 500 g - 23.80 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 1kg - Nuts
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 1kg
Great price 25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 1000 g - 25.90 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g - Chocolate
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price 7 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Serving bowl DUO beech 26 cm - Small Bowl
Bery Jones Serving bowl DUO beech 26 cm
Great price 25.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Bowl , designation: soup, salad and complete meal, diameter 26 cm, package contains: 1 pc(s), brown colour, design: monochromatic
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g - Granola
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price 8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g - Nuts
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price 7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g - Nuts
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Great price 6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 27.16 €/1 kg
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g - Porridge
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Great price 9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g - Porridge
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price 8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 1kg - Nuts
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 1kg
Great price 17.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and smoked almond, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 500g - Nuts
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 500g
Great price 15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 500 g - 31 €/1 kg
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g - Chocolate
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price 5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 31 %